Co musimy wziąć pod uwagę kupując najlepsze okulary na słońce? Który kształt oprawek okaże się dla nas najlepszy?

plaza

Dobór właściwych okularów jest tak samo istotny jak dobór stroju. Z tego względu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, jeśli chcemy dobrać odpowiednią dla nas parę.
Należy wiedzieć, iż nawet najlepsze okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą prezentowały się nieładnie, jeżeli będą źle dobrane.

Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw
Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Z tego względu cena w takim wypadku nie jest żadną gwarancją dobrego wyglądu. Okulary powinno się dopasować do kształtu swojej twarzy.

Jeśli zamierzasz kupić coś niezwykle dobrego, spójrz na witrynę (https://lovet.pl/118-szaliki) tej firmy, odnajdziesz w tamtym miejscu sporo bardzo niedrogich ofert.

Nie wygląda to w ten sposób, iż każde są dobre dla każdego. Wręcz przeciwnie, inne okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (polecana strona) okażą się dobre dla osoby o okrągłej twarzy, a innego typu z kolei dla kogoś o kształcie twarzy trójkątnym. Dlatego sprawdźmy najpierw, jakiego rodzaju typ twarzy mamy. Kiedy zwiążemy włosy, będziemy widzieć dokładnie czy nasza twarz przypomina bardziej owal, trójkąt, kwadrat, a może koło. Możemy podpatrzeć w sieci, które modele będą dla nas najlepsze. Ogólnie rzecz ujmując jest tak, że oprawki muszą kontrastować z konturem twarzy. Idąc tym tropem nasze upragnione okulary Georgio Armani (-> więcej) na pewno dobrze uda się dobrać.

plaza
Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczenie ma też wielkość oprawek. Starajmy się nie kupić zbyt małych lub zbyt dużo zakrywających oprawek. Istotne jest wybranie dobrych proporcji. W innym razie możemy uzyskać dość śmieszny efekt. Barwa także ma znaczenie. Dobrze jest dopasować okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to koloru cery albo włosów. Gdy tak zrobimy będą się ładnie komponowały z buzią.

Tak naprawdę ciężko wybrać jedną barwę, jeżeli chodzi o okulary Georgio Armani (strona główna). Dobrze jest mieć przynajmniej jedną parę w uniwersalnym kolorze. Natomiast coś zwariowanego również się przyda.