Czy warto kierować się modą oraz trendami w temacie tworzenia swojego stylu?

moda

Może to wielu zaskoczyć, lecz to czy ktoś jest gwiazdą nie jest zależne od zamożności czy urodzenia, to jakby bardziej stan umysłu. Widoczne jest już to od najmłodszego wieku, tak więc już w tym czasie niektóre dzieci wyróżniają się z tłumu, inaczej się ubierają czy zachowują. Chociaż ich sposób zachowania nie odbiega za bardzo od ogólnie obowiązujących norm, to sposób w jaki się wypowiadają lub też się zachowują, zapada wielu w pamięć.

moda
Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsi liderzy wyróżniają się są już w niesamowicie młodym wieku, w przedszkolu, następnie już bardziej to utrwalają. Jedni uważają, że jest to kwestia charakteru, niektórzy wychowania. Z pewnością natomiast podstawowym czynnikiem, który ma na to duży wpływ jest pewność siebie. W tej kwestii ubranie pomaga poczuć się gwiazdą dla samych siebie, zwiększa też znacznie poczucie naszej wartości. Najbardziej istotne jest wyczucie oraz dopasowanie naszego wyglądu do piastowanego stanowiska lub sytuacji. Tak więc, gdy nie czujemy się gwiazdą, to nawet najlepsza stylizacja, przykładowo biustonosze Calvin Klein albo torby Victorinox, może nam w tym nie pomóc – zobacz kompletną propozycję pod adresem.

Pewna siebie kobieta na pewno nigdy nie założy konkretnego stroju tylko dlatego, iż pokazała się w tym jakaś znana osoba. Gwiazdy tak naprawdę to często indywidualistki, które prawdziwie wyróżniają się z tłumu. Co ważne, sposób w jaki się ubieramy, powinien być przypasowany do naszej figury, rodzaju urody oraz stylu życia. Nie każdej z pań będzie każda stylizacja pasować, a ciuchy i dodatki kupione pod wpływem impulsu, bo jakaś gwiazda je nosiła, w rzeczywistości będą prezentować się zupełnie inaczej. Do naszego indywidualnego wizerunku najłatwiej dojść metodą prób i błędów, to zdecydowanie najlepszy sposób na sukces. W kwestii kreowania wizerunku zawodowego warto być bardzo ostrożnym i jednocześnie zdystansowanym wobec trendów. Dotyczy to różnych kwestii, takich części odzieży jak bluzy sportowe, garnitury czy stroje eleganckie, jak również karty prezentowe.

zakupy
Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com
W takiej sytuacji bowiem nasz wygląd jest najbardziej ważny, bo mówi o posiadanych kwalifikacjach i kompetencjach. Nie powinniśmy ubierać się w taki sam sposób jak osoba, która aktualnie jest na topie, gdyż media rządzą się własnymi, najczęściej sezonowymi trendami. Najlepiej także pamiętać, że kultura niezapomnianych obrazów, jest czymś sztucznie stworzonym, a rzeczywistość jest zupełnie inna – .