Domowe smakołyki, które wyglądają prawie jak z piekarni

akcesoria do kuchni

Kto nie lubi lodów? A kto również docenia zdrowe jedzenie, własnoręczne wyroby i piękny design z pewnością polubi także markę ZOKU – profesjonalistę od mrożenia domowych deserów. Wesołe foremki do przyrządzania lodów na patyczku o fantazyjnych kształtach, wykonane są z silikonu oraz trwałego polipropylenu.

akcesoria do kuchni
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki gadżetom wchodzącym w skład zestawu – foremce, patyczkowi oraz instrukcji, pozwoli na sporządzenie w zaciszu domowej kuchni nie wyłącznie domowych lodów, bądź sorbetów, lecz dodatkowo mrożonych soków, jogurtów, mleka czekoladowego słodkiej kawusi, herbaty czy wszelakich innych płynów. Gotowe składniki wystarcza przelać do foremki do lodów ZOKU, wsadzić patyczek po czym umieścić formę w zamrażarce w temp. -18 stopni C (ewentualnie niższej) – pełna oferta foremek na Po ok. 8 godzinach formę możemy wyjąć, a lody spożyć. Nareszcie!Wszystkie produkty marki ZOKU poza pomysłowym designem oraz pięknymi kolorami, charakteryzują się skonstruowaniem z bezpiecznego dla zdrowia – wolnego od BPA materiału.

Aby rozwijać się w tym obszarze – kontynuuj poszukiwania (http://www.wineme.pl/) kolejnych niebanalnych treści w wielu artykułach. Wejdź w podany link i studiuj bez ograniczeń.

Artykuły ochraniane są międzypaństwowym patentem i posiadają instrukcję użytkowania.

stemple do ciastek
Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym bardzo dobrym pomysłem na domowe delikatesy są rzecz jasna domowe kruche ciasteczka. Delikatne, pięknie pachnące wanilią. Aż ciężko się od nich oderwać. A do tego łatwe jak też szybkie w przyrządzeniu. Klasyka oraz prostota w jednym, a jednak są niesamowite. Takie ciasteczka przydadzą się nie tylko kiedy spodziewamy się gości, ale również gdy sami mamy ochotę zjeść cokolwiek słodkiego. W suchym oraz chłodnym miejscu możemy je przechowywać do kilku tygodni.

Gdy nabędziemy tzw. www.pieczatki.pl/stemple do ciastek, nasze ciastka zyskają na wyglądzie. Mogą być to obrysy czy dowolne teksty. Gdy zaprosimy do kuchni nasze dzieci, będzie to dla nich wspaniała zabawa. Pociechy wprost uwielbiają zabawiać się w kucharzy, wałkować ciasto oraz używać foremek o rozlicznych kształtach i odcieniach.
Tak foremki do lodów ZOKU jak też stemple do ciastek to produkty wielorazowego użycia, łatwe do umycia. Są niezastąpione gdy przygotowujemy kinderbal. Oprócz tego wystarczy zapewnić dobrą oprawę muzyczną, kolorowe dekoracje z mnóstwem baloników o różnych kształtach a przednia zabawa zapewniona.