Jak zatroszczyć się o siebie w lecie? – rady

wizerunek - skóra

W lecie zrzucamy z siebie grube sweterki i niecelowo odkrywamy przed światem… no, właśnie: co? Cellulit, rozstępy, opuchliznę. Szczęściem na to wszystko jest rada. W trosce o śliczny i zdrowy wygląd skóry możemy skorzystać z zabiegów wygładzających oraz antycellulitowych.

Pewnym z nich może być peeling z maskami cieplnymi, podczas którego w pierwszej kolejności ciało pokrywa się peelingiem, następnie okłada maseczką, natomiast na koniec zawija w folię, gdzie pod oddziaływaniem temperatury ciała składniki absorbują się o wiele lepiej. Równie efektywne są wyroby z kofeiną – możemy się ich fenomenalnym działaniem radować również w domowym zaciszu. Wystarczy zmieloną kawę połączyć z oliwką – pierwsza pomoże nam z uciążliwym cellulitem, ta druga z kolei nawilży a także odżywi naszą skórę. Jeżeli masz kłopoty z naczynkami przetestuj Ziaja med naczynkowa – krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc. Polecamy idravitae
wizerunek - skóra
Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli już nie musimy wstydzić się naszego ciała, musimy pomyśleć o tym, żeby nie przerażać nikogo swą bladością. Tu również mamy do wyboru parę rozwiązań. Zdawałoby się, iż najszybszym sposobem na osiągnięcie złotej skóry może być przyjmowanie tabletek zawierających beta-karoten, które nie dosyć, że ułatwiają osiągnięcie wymarzonego odcienia, to jeszcze ochraniają przed wolnymi rodnikami. Należy jednak pamiętać, iż od samego przyjmowania pigułek nie uzyskamy opalenizny, jest to środek jedynie wspomagający przebieg opalania.

Czy masz ochotę może mieć link do źródła (https://www.optegra.com.pl/zabiegi/stozek-rogowki-przeszczep-czy-leczenie/), gdzie oczekują na Ciebie kolejne wpisy? Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu nowy serwis.

A może powinniśmy korzystać z dużego wyboru samoopalaczy? Na przykład spray do opalania. Unikniemy w ten sposób szkodliwego działania promieni UV i będziemy mogły cieszyć się śliczną skórą cały rok. Jeżeli dopasujemy produkt odpowiedni do naszej cery – otrzymamy naturalny kolor. Sprawdź bańki lekarskie bezogniowe cena

Przypominamy jedynie o nieodzowności przeprowadzenia peelingu, jaki usunie nadmiar zrogowaciałych komórek, dzięki temu opalenizna jest równomierna.
Nie zapominajmy również o włosach.

Jak uważasz? Czy informacje na omawiany temat są fascynujące? Jeśli tak, to przejrzyj tekst, a odnajdziesz w nim dużo genialnych wiadomości, które przykują Twą uwagę.

Latem doskonale sprawdzą się ziołowe farby do włosów. Polecamy feminum activ