Modne propozycje zaprojektowane z myślą o kobietach na sezon jesienny

Płaszcz damski

Schyłek 2013 oraz początek roku 2014 przywitał nas wiosenną pogodą. Wysoka tempaeratura faktycznne odczucia jakie zwykliśmy mieć w czasie trwania tego nieprzyjaznego okresu w roku. W związku z tym trudno było dobrać adekwatną garderobę, aby nie zmarznąć idąc o poranku do pracy i nie zgrzać się wracając z niej późnym popołudniem.

ma już np. Christian Dior. W wypełnionych abstrakcją pomysłach z humorem pokazał sposoby komponowania elementów garderoby o różnych długościach, rękawów i nogawek. Jego kolekcja wytwornych kompletów garniturowych a także niepowtarzalnych sukienek. Matthew Williamson z kolei pokazał kolekcję, kóra wydawać by się mogła mało jesienna dla warunków klimatycznych w Polsce. Chętniej wrzucilibysmy je na siebie późną wiosną lub latem niż w chłodny i deszczowy jesienny poranek. Jego projekty są bardzo kobiece, a jednocześnie proste i foremne.Ciekawe pomysły pokoazała również Stella Mccartney. Jej pomysły są niezwykle dziewczęce i trochę zwariowane. W zgodzie z Jej koncepcją w trendach na ten rok powinny pozostać printy i formy geometryczne, a także wzór garniturowej kraty z lat 40-tych. Prada na swoje wyobrażenie mody jesiennej na 2014 rok. Na sto procent znajdą tu coś kreacje dla siebie entuzjaści niemałego zamieszania. Właśnie ta prezentuje się kolekcja sławnej projektantki, która bardzo śmiało łączy ze sobą kontrowersyjne wzory i materiały.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

A co na jesień 2014 zaprojektował boski Valentino? Pokochają ją z pewnością wszyscy wielbiciele motywów zwierzęcych: sów, motylków i piór, które znalazły się na kreacjach w ozdobnikach graficznych, wyszywanych, koronkowych i przestrzennych.

Masz chęć dodać do swoich zakładek o następną nietuzinkową pozycję? Jeżeli tak, to naprawdę zalecamy ten serwis – kliknij a się nie zawiedziesz.

Niewiele kolorów zastosował w swoich projektach Balenciaga. Monochromatyczna konwencja jednak wspaniale wspólgra z bardzo prostą formą ubrań. Mniej znaczy więcej – kolekcja tego fashionisty na jesień 2014 (dowiedz się więcej) doskonale wyraża tą definicję prostoty.

Jaki styl wybać ? Do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, a w modzie, tak jak w jak w kalendarium zajdzie jeszcze wiele zmian.