Najmodniejsze pomysły na jesienny manikiur

images

Lato pomału odchodzi. Noce w sierpniu bywają dużo zimniejsze. W ciągu dnia temperatura także schodzi co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze przyjdą do nas gorące dni, ale będą to już jedynie pożegnalne podrygi lata, które pomału zaczyna ustępować miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słońce jeszcze wtedy porządnie świeci, a natura ubiera się w królewskie odcienie: złoto i purpurę. W sadach dojrzewają słodkie jabłka i śliwki.

Autor: Materiały prasowe
i właśnie tego typu odcienie przyrody rządzą w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce muszą się zjawić elementy złota, burgundu i śliwkowego fioletu. Także standardowe kolory ziemi są o tej porze roku jak najbardziej dozwolone.

Jeżeli mowa o naszych paznokciach, to wraz z odejściem lata, pozbywamy się miętowych oraz soczystych odcieni, przygotowując miejsce dla bardziej intensywnych barw. Na naszych paznokciach rządzić będzie złoto, apetyczna czekolada oraz wszystkie odsłony fioletu. Więcej na ten temat: modny nail tek.

Naturalni, dobrze widziana będzie głęboka czerwień, która w zestawie z takim samym kolorem na ustach, tworzy ultrakobiecy wygląd. Jesienne paznokcie to kolory głębokie, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy bez wątpienia u ulubionej kosmetyczki. Do dyspozycji będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.
Ale monochromatyczny manicure to nie jest główna propozycja na nadchodzącą jesień. Ciągle niezwykle modne są różne aplikacje na paznokciach. Im bardziej odjazdowe, tym lepiej! Dla poszukujących nowych możliwości: specjalistki w tej dziedzinie potrafią wykonać nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie miniaturowe dzieła sztuki można wykonywać też samodzielnie. Zwłaszcza, że teraz dostęp do rozmaitych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo prosty.

Sądzisz, że ten materiał jest warty zainteresowania? Jeżeli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię również ta rekomendowana oferta (http://art-beauty.pl/), ponieważ dotyczy pokrewnej tematyki.

Wiele takich produktów jesteśmy w stanie bez problemu dostać przez internet.

Bardzo efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dobierzmy kolory do naszego stroju lub, dla wzmocnienia efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach.

Kliknij ten link i przeczytaj tam uwagi na nasz temat (https://www.optegra.com.pl/kliniki-optegra/klinika-warszawa/). Gdy wynikną jakieś pytania, to chętnie Ci na wszystkie odpiszemy.

W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę.