Nieporozumienia w małżeństwie? To chleb powszedni

Mężczyzna popełnia gafę

Jak przeciętna kobieta może wytrzymać w związku ze zwykłym mężczyzną? I w drugą stronę, jak tego typu mężczyzna daje rade z taką babą? Odpowiedzi| na tak postawione pytanie w rzeczywistości nie ma, dobieramy się w pary prowadzeni jakąś głęboką tajemnicą i czemu tak to się rozwija, że kobieta i mężczyzna, tego nikt tak do końca nie wie.

Naukowcy próbują znaleźć jakieś wyjaśnienie, ten dziwny stan, lecz sami tkwią po uszy w takim kuriozalnym układzie…

Małżeństwo
Autor: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com

No więc czemu? Nie ma odpowiedzi. Oczywiście, dlaczegóż by nie można mydlić oczy i udawać, że się to zna, że znana jest ta metafizyczna, ponadczasowa prawda, że to na nas spadła łaska oświecenia, gdzie znajdują się tajemnice, które odkryją się jedno zaklęcie, na choćby małą prośbę… Przykro mi, w ten sposób to nie działa. Nie ma prostych wytycznych czy nawet korzystnych przesłanek. Są poszlaki, i tak już od zawsze, nie wnoszą bowiem one niczego wartościowego do tematu.

Zgodne małżeństwo
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com

Z czego przesłanek to wynika? Tak naprawdę ze szczegółów, z drobnych nieporozumień. Na przykład istnieje hipotetyczna sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Peroruje kobieta, a on siedzi przy stole gdzie kończy jeść. Ona coś mówi o spodniach damskich typu rurki (rurki dla pani), następnie są znowuż spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, opowiada, a facet niby jej słucha, niby coś mówi pod nosem, a cała ta scena nie wygląda się jak choćby nić porozumienia.

Zaintrygował Cię nasz artykułu? Zatem zapraszamy Cię – zajrzyj na następną witrynę i dokonaj oceny (https://e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-srebrna_bizuteria-religijna_krzyzyki-581.html) naszych starań. W razie pewnych wątpliwości – pisz!

A dodatkowo, jeszcze, kiedy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, iż nie słucha, pobudza się i odpowiada, że później pójdziecie nabyć te damskie spodnie dresowe, tak jakbyś stale chodziła w dresach (a chodzisz przecież w nich zwłaszcza w domu). Więcej o spodniach dresowych i rybaczkach jest tutaj: rybaczki spodnie kobiece.

Sytuacja w drugą stronę. Jeśli panowie nie słuchają kobiet to panie nie pojmują zasad futbolu. Takie coś, oglądasz mecz ze swoją kobietą, wszystko wydaje się fajnie, no bracie tyle ją prosiłeś, w końcu zaaprobowała twoje prośby, a co najważniejsze ogląda (wszystko na to wskazuje) nawet z jakimś napięciem, co ciebie cieszy. Już pragniesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, kiedy nagle okazuje się, iż ona ciągle kibicowała tym drugim, bo myślała, że Polacy biegają w tych ciemniejszych koszulkach. No w tego typu momencie brak ci cierpliwości. Obrażasz się, tym bardziej, iż nasi dostają lanie, tak więc czujesz się podwójnie zawiedziony. Co za pech!