W jaki sposób dobrać kreację do swojej figury?

Dwie kobiety

We właściwie dobranej sukience każda kobieta będzie się prezentować olśniewająco. Należy zatem skupić się na atutach swojej sylwetki, jak również pomyśleć, jak zatuszować mankamenty natury, żeby w konsekwencji wybrać idealną sukienkę.

Zarówno sukienki damskie, jak także różnego rodzaju garsonki (przykładowe sukienki damskie i garsonki znajdują się tu: sukienka (sprawdź najlepsze promocje na laversa modne sukienki duże rozmiary) damska) występują w różnorodnych typach, z tego powodu z całą pewnością każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie, w czym będzie wyglądać doskonale. Ubrania damskie muszą być dobierane nie tylko pod względem własnych upodobań estetycznych, ale również pod kątem figury.

Modelka spoglądająca w górę
Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli posiadasz bardzo szerokie biodra i uda, nie powinnaś uważać wcale, że jest to twoja wada. Można bowiem we właściwy sposób dobrać sukienkę, która sprawi, iż i tak będziesz prezentować się doskonale. Powinnaś dobrać sukienkę z szerokim dołem, która odpowiednio zakryje niezbyt lubiane części ciała. Idealnie sprawdzą się bardzo modne sukienki rozkloszowane, a także trapezowe. Do tego jakaś modna galanteria (dodatki damskie) i będziesz błyszczeć w towarzystwie każdego dnia!Niezwykle wiele pań ma poważny problem niedowagi lub skarży się na chłopięcą figurę.

Dziewczyna oparta o auto
Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

Paradoksalnie nie jest to bardzo rzadkie wśród kobiet. Nie powinno być to jednak przyczyną, żeby rezygnować z sukienek, trzeba jedynie wybrać odpowiedni krój. W tej sytuacji sprawdzą się bez wątpienia tzw. bombki i tulipany. Pamiętajmy, że w przypadku „chłopczyc” im więcej drapowań, zakładek i kolorów, tym lepiej.

Zakupując sukienkę należy mieć na uwadze w głównym stopniu kolory czy motywy umieszczone na niej. Czasem wystarczy dobrać nieodpowiedni kolor i czar pryśnie! W głównej mierze osoby pragnące ukryć przy pomocy stroju nieco ciałka powinny na to uważać. W przypadku lekkiej nadwagi lepiej jest wybierać skromne kroje. Oczywiście nie znaczy to wcale, że powinniśmy dobierać tylko czarne ubrania! Wystarczy jednak, że nie będziemy przesadzać z nadmiarem kolorów i zdobień, jakie optycznie powiększają sylwetkę. To, co sprawdza się w sytuacji osób chudych, dla pulchnych będzie najczęściej nietrafionym pomysłem. A jeżeli już w końcu znajdziemy dla siebie ten perfekcyjny krój, bez wątpienia będziemy nie tylko wyglądać świetnie, lecz również świetnie się czuć!