W jakim celu facet kupuje pasek do spodni i jakie są najlepsze?

Komputer, strony internetowe

Męski pasek do spodni nie tylko trzyma je na swoim miejscu, ale również jest częścią dekoracyjną ubrania. Istotne jest, aby taki pasek pasował do rodzaju spodni i do całej stylizacji ubrania.
Idealne są skórzane paski do spodni, które występują najczęściej w tradycyjnych odcieniach.

Są to czerń, granat oraz brąz. Pasek do spodni jest konieczny przy stylizacjach formalnych. Do garnituru najlepiej jest zakładać pasek gładki, skórzany w kolorze czarnym, granatowym lub brązowym. Najlepiej jest, gdy pasek pasuje kolorystycznie również do butów. W wytwornej stylizacji, klamra paska powinna być delikatna. Najwłaściwiej jak jest w kolorze srebrnym. Podczas dobierania paska do codziennego stroju, można zezwolić sobie na większą swobodę. Najczęstsze rozwiązanie to klamra zamykana za sprawą szczególnego pręcika. Nowoczesne paski mają klamerkę automatyczną. Atutem jej jest okazja regulowania długości paska przy samej klamrze. Co poniektóre paski posiadają klamrę antyalergiczną, która nie zawiera niklu i jest bezpieczna dla osób mających alergię.
Komputer, strony internetowe
Autor: Lindy Buckley
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzane paski do spodni mogłyby być znakomitym podarunkiem dla mężczyzny. Może być to klasyczny, ciemny pasek do spodni codziennych i jeansów. Szerokość tego paska to 3,5 cm i dzięki temu doskonale dopasuje się do każdych spodni. Ma pięć otworów. Przerwy pomiędzy nimi to 2,5 centymetra. Klamra paska jest w kolorze srebrnym oraz jest bardzo stylowa. W czasie wyboru paska warto pamiętać o wybraniu należytego rozmiaru. Jego obwód należy mierzyć rozpoczynając od środkowej dziurki. Pozwala na noszenie paska wtedy, kiedy rozmiar noszącego trochę się odmieni.

Skórzane paski do spodni można kupić w sklepach wirtualnych lub w typowych z męskimi dodatkami. cena jest zależna od szerokości paska i waha się w granicach 150 PLN. Oczywiście im pasek węższy tym mniej kosztowny.